TEKNOCİX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEKNOCİX

Teknoloji Paylaşım Merkezi Ve İndirme Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sistem Onerileri Bölümü Genel Kuralları

YazarMesaj
Altay
Site Sahibi
Site Sahibi
Altay

Sistem Onerileri Bölümü Genel Kuralları Shanex12
Doğum tarihi : 09/06/92
Sistem Onerileri Bölümü Genel Kuralları Shanex11

Sistem Onerileri Bölümü Genel Kuralları Empty
MesajKonu: Sistem Onerileri Bölümü Genel Kuralları   Sistem Onerileri Bölümü Genel Kuralları Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 5:49 am

Donanim bolumu GENEL KURALLARI'na ek olarak:

1-) "Hayal gibi, aman yarabbi, ohannesburg, ultra, king-kong, sadettin teksoy, UFO, Megasupermanyakohacus sistem" baslikli konular acmayiniz, zamaninizi sosyal bir birey olarak degerlendiriniz. (konser, sinema, hali saha maci...vb)

2-) Sistem almak isteyen ve bu konu hakkinda soru soran arkadaslara elinizden geldiginizce BILGI BIRIKIMINIZI DIKKATE ALARAK cevap veriniz. Yanlis yonlendirmeyiniz ya da herkesce ortak olarak iyi bilinmeyen bir urunu gereksiz yere ovmeyiniz, kendinizi komik duruma dusurmeyiniz.

3-) Sistem onerisi isteyen kisilere parcalari alabilecegi yerler hakkinda da yonlendirebilmelisiniz. En azindan nerede daha ucuz bulunur, neresinin satis sonrasi hizmet anlayisi daha kalitelidir, bunlari da soyleyiniz.

4-) ARAMA Yapmadan Kesinlikle Konu Açmayınız..

5-) Sabit baslik altinda her ay guncellenecek olarak sistem onerilerine goz gezdirmeden; "xxx param var ne alayim" gibi milyonlarca konu acmayiniz.
Konu açarken

* Sistem Toparlamak icin verebileceginiz ucret miktari...
* Kuracaginiz Sistemi Hangi Islerde Kullanicaksiniz ?
* Gerekiyorsa Yapicaginiz Isleri Detayli yazin
* Aklinizdaki Sistemi yazin, olmassa biz birkac oneride bulunarak o sistemi daha iyi hale getirmeye calisiriz..

6-) Asla ama asla, zaten satin almis oldugunuz sistem ile ilgili "Sistem aldim, yorumlarinizi bekliyorum" tarzinda konu acmayiniz. Gidip konu komsuya sisteminizi gosterip hava atmak yeterli gelmiyorsa, cami acip kasanizi camin onune koyunuz.

Bu kuralların dışına cıkıldığı taktirde kesinlikle uyarılmadan konunuzun kilitleneceğini (Madde 4 ve 5) veya silineceğini (Madde 1 ve2) unutmayınız..

Ayrıca: Bu Bölümde silinen veya kilitlenen konular hakkında kesinlikle moderatör/asistan arkadaşlara ozel mesaj atmayınız, mesajlar gittigiyle kalacaktir. Geri mesaj beklemek GODOT'u beklemeye benzeyecektir, kizmayiniz, sinirlenmeyiniz.

Saygılar
https://teknocix.benimforum.net

Sistem Onerileri Bölümü Genel Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğitim Bölümü Genel Kuralları * Lütfen Konu Açmadan Önce Okuyunuz *
»  genel kültür + genel yetenek + eğitim bilimleri ders notları + testler
» Everest İle Sistem Özeti Almak [Resimli Anlatım]
» Bilgisayarınız yavaşladı mı? İşte Çözüm Önerileri !...
» Sık Karşılaşılan PC vede DONANIM Hataları + Çözüm Önerileri